VERK Akkumulátoros Fúró-Csavarozógép (18V, 30 Nm) – 2 Akkumulátorral VCD180A2
Menny.: db
Cikkszám: VCD180A2
Menny.: db
Leírás
Ez a VERK VCD-180A2 akkumulátoros fúró-csavarozógép ideális partner a háztartási és hobbi barkácsmunkákhoz. A gép 18V-os Li-ion akkumulátorral üzemel, és erőteljes, 30 Nm-es maximális forgatónyomatékkal rendelkezik, így könnyedén megbirkózik a fa, fém és falazat fúrási feladataival. A szett kiemelt előnye a két mellékelt 1.3 Ah kapacitású akkumulátor, valamint a gyors, 1 órás töltési idő, amelyek megszakítás nélküli munkát tesznek lehetővé. A zöld-fekete kialakítás csúszásgátló markolattal teszi kényelmessé a használatot.
Készlet tartalma
1 db VERK VCD-180A2 Fúró-csavarozógép 2 db 18V 1.3 Ah Li-ion Akkumulátor 1 db Gyorstöltő (1 órás töltési idő) 1 db Kétoldalú Bit (valószínűleg a csavarozáshoz) 1 db Hordtáska (a funkciók között szerepel)
Főbb jellemzők
Terméktípus: Elektromos csavarozó/fúró
Munka típusa: Hobbi
Tápellátás típus: Akkumulátor (18V)
Ajánlott terület: Fa, fém, falazat
Fúrótokmány típusa: Gyors
Fúrótokmány mérete: 10 mm
Maximális sebesség (rpm): 1600 (2 sebességfokozat: 0-450 és 0-1600 rpm)
Nyomatékfokozatok száma: 18 + fúrás
Maximális forgatónyomaték: 30 Nm
Akkumulátor kapacitása: 1.3 Ah
Töltési idő: 1 óra
Fúrási átmérő (Fa/Acél): 22 mm / 10 mm