Straus akkumulátoros fúró és csavarozó gép 150 funkciós szerszám bőrönddel ST/CD24-152
Menny.: db
Cikkszám: ST/CD24-152
Menny.: db
Leírás
ST/CD24-152, 150 részes 24V-os akkus fúró szett
Straus akkumulátoros fúró és csavarozó gép 150 funkciós szerszám bőrönddel
Tartalék akkumulátorral, hogy egy percre se kelljen megállnod
Tartalék akkumulátorának köszönhetően egy percre sem kell abbahagynod a fúrást-faragást
Töltsd az egyik akkumulátort, miközben a másikat használod!
16 fokozatú nyomaték szabályzóval és irányváltóval
Gyors tokmányának köszönhetően másodpercek alatt cserélhetőek a fúró -és bitfejek
A praktikus koffernek köszönhetően a tárolás és a szállítás is igazán egyszerű
Kiváló minőség, hosszú élettartam
Műszaki adatok:
Akkus csavarozó: 24V
Nyomaték pozíciók: 18+1
Fordulatszám: 350-1350 /perc
Akkumulátor kapacitása: 3.0 mAh Li-ion
Töltési idő 3-4 óra
Tokmány maximális fúrásátmérője: 10 mm
Hálózati feszültség (adapter): 230V-50Hz