Kraft akkus fúró kofferrel 18V KF/CDD18-18EL
Menny.: db
Gyártó: Kraft
Cikkszám: KF/CDD18-18EL
Menny.: db
Leírás
Főbb jellemzők:
• 2 Lithium-ion 18V akkumulátor
• 2 üzemmódban használható
• LED világítás
• Gyors tokmány
• 35W névleges felvett teljesítmény
• 300W névleges leadott teljesítmény
• 18V feszültség
• Fordulatszám: 0-350 fordulat/perc és 0-1300 fordulat/perc
• 18+1 nyomaték
• 10mm tokmány maximális befogómérete
• 1,2kg tömeg
A koffer tartalma:
• 1db akkus fúró
• 2db lithium-ion 18V akkumulátor